Що подивитися на телеканалі Піксель

“ТІВІ Абетка” – проект власного виробництва телеканалу Піксель. Він розрахований на наймолодших глядачів. Його покликання – допомогти діткам вивчити українські літери та слова, а також вирішити різні творчі завдання. Розвитку Вашої дитини сприятиме передача “Уроки тітоньки сови”, адже навчання може бути веселим та захопливим.

“Зірки-малюки” – покаже смішні, незвичні відео, головними героями яких може стати кожна дитина. Адже діти – безпосередні, а їхні реакції завжди щирі!

Крім того в ефірі присутня низка цікавих мультфільмів, які сформують у Ваших дітей правильні цінності, продемонструють що добре, а що погано, та чому треба вчиняти справедливо. До уваги представлені: “Марійчин першосвіт”, “Нові пригоди Пітера Пена”, “Октонавти”, “Слоненятко Елла”, “Смішарики” та ще багато мультфільмів, які не тільки розважать Вашу дитину, а й сприятимуть її розвитку.

Дивитись канал Піксель онлайн вже сьогодні

5 днів Premium доступу безкоштовно

Спробуйте Premium пакет від Mediacast TV протягом 5 днів абсолютно безкоштовно. Вам доступні всі телеканали, радіостанції, 7 днів архіву телепередач та функція Timeshift.

60+ українських телеканалів в SD та HD якості

60+ ліцензованих українських телеканалів з новинами, кіно, спортивними подіями, серіалами та мультфільмами в SD та HD. Перегляд на 4 пристроях одночасно.