Цікаві передачі на телеканалі ZOOM

“За межею можливого” – телепередача про неймовірно відважних та безстрашних персонажів, які постійно переступають за межі людських можливостей. Вони екстремальні атлети, які цілеспрямовано йдуть до мети.

“Колекція екстриму” – тут немає місця переживанням чи ваганням, лише сила, швидкість, спритність та небезпека. Найуспішніші екстремальні спортсмени світу демонструють майстерність від якої захоплює дух!

“Хвилина для перемоги” – гра на кмітливість, ерудицію та швидкість. Ви маєте лише одну хвилину, щоб дати правильну відповідь на дивні і кумедні питання та виграти свій приз!

“Фактор страху” – передача, яка відкриває наші найпотаємніші страхи і переживання. Ведучий пропонує учаснику пройти неймовірно страшне чи огидне випробування за яке, в результаті, можна отримати 50000 доларів. Проте, можна і відмовитись, адже, погодьтесь, не кожен полізе у клітку з тиграми чи з’їсть живого плазуна.

“Шукачі пригод” не задовольняються тим, що є. Вони постійно прагнуть чогось нового і незвичайного, шукають маловідомі місця та пробують себе в таких справах, які раніше були для них недосяжні.

“Пороблено в Україні” – проект, який робить кумедні пародії на відомі кліпи, заїжджені реклами та просто смішні ситуації. До студії запрошуються саме ті гості, які причетні до цих “витворів мистецтва”.

“Бійцівський клуб” – одна із найулюбленіших передач глядачів. На справжньому боксерському рингу зустрічаються команди веселунів. Завдання кожної команди – своєю мініатюрою чи гумористичним скетчем найбільше розсмішити глядачів.

Дивитись канал ZOOM онлайн вже сьогодні

5 днів Premium доступу безкоштовно

Спробуйте Premium пакет від Mediacast TV протягом 5 днів абсолютно безкоштовно. Вам доступні всі телеканали, радіостанції, 7 днів архіву телепередач та функція Timeshift.

60+ українських телеканалів в SD та HD якості

60+ ліцензованих українських телеканалів з новинами, кіно, спортивними подіями, серіалами та мультфільмами в SD та HD. Перегляд на 4 пристроях одночасно.