Радіо Хіт FM

Хіт FM – найбільша всеукраїнська радіостанція України, яка розпочала мовлення у 1999 році. Транслюється поп-музика європейських та українських виконавців від 90-их років до сучасності. 

Хіт FM – це тільки хіти!

На додачу до хорошої музики є багато цікавих та веселих передач.

Радіодень розпочинається з енергійного шоу Хеппі ранок, у якому є багато цікавих рубрик: Розсміши Толіка, Чинанда, Гра в слова. Разом із дотепними ведучими ваш ранок буде дійсно щасливим.

“Українська – це просто” – передача для тих, хто вчить, повторює або вдосконалює володіння українською мовою. Тут багато корисних порад та цікавих завдань для вашого розвитку.

“30 хвилин без реклами” чудовий варіант для тих, кого дратує реклама в ефірі, адже це півгодини одних музичних хітів, без жодних втручань.

Щотижнева передача “Фан-зона” спілкується у вечірньому ефірі із сучасними зірками української музики. Цікаві розмови та влучні жарти допоможуть вам гарно провести час.

Слухати радіо Хіт FM онлайн

Слухайте радіо Хіт FM online на телевізорі, телефоні чи комп’ютері.

7 днів Premium доступу безкоштовно

Спробуйте Premium пакет від Mediacast TV протягом 7 днів абсолютно безкоштовно. Вам доступні всі телеканали, радіо станції, 7 днів архіву телепередач та функція Timeshift.

60+ українських телеканалів в SD та HD якості

60+ ліцензованих українських телеканалів з новинами, кіно, спортивними подіями, серіалами та мультфільмами в SD та HD. Перегляд на 4 пристроях одночасно.