Радіо Люкс

Радіо Люкс – бадьорий настрій забезпечить вам не лише хороша музика, але й цікаві передачі з дотепними ведучими. Щоденно у ефірі лунають молодіжні хіти українською та іноземними мовами.

Ваш вдалий день розпочне ранкове шоу “Зарядка”, адже кумедні жарти ведучих, енергійна музика, розіграші та зіркові гості піднімуть настрій миттєво. 

В ефірі радіо звучать лише “Хороші новини”, найбільш позитивні підбірки з усього світу. Ви дізнаєтесь про курйози, божевільні відкриття, ексклюзиви та незвичайні світові рекорди. 

“Модний тюнінг” допоможе бути вкурсі усіх трендових новинок моди. Більше не потрібно поглинати купу інформації про модні покази, стилі та напрямки, достатньо просто увімкнути Радіо Люкс і почути про найсвіжіші новинки та тенденції.

Вечірнє шоу “Все пучком” зніме втому та подарує гарний настрій після завершення дня. Смішливі ведучі, запальна музика, кумедні жарти – саме такий вечір ви отримаєте на Радіо Люкс.

Слухати Радіо Люкс онлайн

Слухайте Радіо Люкс online на телевізорі, телефоні чи комп’ютері.

7 днів Premium доступу безкоштовно

Спробуйте Premium пакет від Mediacast TV протягом 7 днів абсолютно безкоштовно. Вам доступні всі телеканали, радіо станції, 7 днів архіву телепередач та функція Timeshift.

60+ українських телеканалів в SD та HD якості

60+ ліцензованих українських телеканалів з новинами, кіно, спортивними подіями, серіалами та мультфільмами в SD та HD. Перегляд на 4 пристроях одночасно.