Радіо Мелодія FM

Мелодія FM – всеукраїнська радіостанція, працює з 1994 року. В ефірі лунають хіти 70-90 років та сучасна українська музика. Радіостанція позиціонує себе як музично-інформаційна. Має девіз – радіо для гарного настрою!

До найулюбленіших програм можна зарахувати “Вівсянка-шоу”, яке розпочинається щоранку о 7 годині і створює гарний на увесь день. В межах програми є багато цікавих рубрик: Фільм на вечір, Що там у зірок, Клуб прикольних об’яв, На всі сто тощо.

Протягом дня кілька разів виходять випуски програми “Любовні історії зірок” у яких можна дізнатися про найромантичніші історія кохання відмих людей.

Може зацікавити також гастрономічна передача “Українська смакота”. В ній розповідається про найнезвичніші та смачні страви української кухні.

Для приємного вечірнього відпочинку гарну атмосферу створить програма “Книжка у ліжко”. У ній можна послухати аудіозаписи цікавих книжок.

Слухати радіо Мелодія FM онлайн

Слухайте Мелодія FM online на телевізорі, телефоні чи комп’ютері.

7 днів Premium доступу безкоштовно

Спробуйте Premium пакет від Mediacast TV протягом 7 днів абсолютно безкоштовно. Вам доступні всі телеканали, радіо станції, 7 днів архіву телепередач та функція Timeshift.

60+ українських телеканалів в SD та HD якості

60+ ліцензованих українських телеканалів з новинами, кіно, спортивними подіями, серіалами та мультфільмами в SD та HD. Перегляд на 4 пристроях одночасно.