Радіо Nostalgie

РАДІО Nostalgie – приємна радіохвиля, яка подарує вам мелодійні хіти минулого для створення легкої атмосфери. Життя зі смаком – девіз компанії, який реалізується завдяки підготовці креативного, корисного та позитивного контенту. Адже, окрім хорошої музики на радіо є низка апередач, які доповнять ваш гарний настрій.

“Новини зі смаком” – радіослужба новин оперативно повідомляє слухачів про цікаві події у світі бізнесу, техніки, культури та відпочинку.

“Автотема” – передача для усіх, хто любить цей комфортний вид транспорту. З ефіру ви дізнаєтеся про найвишуканіші, якісні й ексклюзивні автомобілі. 

Передача “Подорожі зі смаком” мандрує у наймальовничіші куточки світу, аби розповісти своїм слухачам про найвишуканіші готелі, найвизначніші пам’ятки і найкращий відпочинок.

Персона зі смаком” – розповіді про успішних людей, які досягли вершини успіху та залишили свій відбиток в історії людства. Ви почуєте надихаючі історії з життя видатних людей. 

Програма “Гастротур” розповість слухачам про свій гастрономічний досвід пізнання різних країн. Автори вирушають у найбільш цікаві куточки світу, щоб спробувати унікальне, насолодитись справжнім, смакувати вишукане.

Якщо ви цікавитесь усіма сторонами здорового способу життя, передача “Здорово живемо” буде для вас неоціненним скарбом, адже тут зібрано не лише усі напрямки, але й розкрито переваги такого способу життя.

Слухати Радіо Nostalgie онлайн

Слухайте Радіо Nostalgie online на телевізорі, телефоні чи комп’ютері.

5 днів Premium доступу безкоштовно

Спробуйте Premium пакет від Mediacast TV протягом 5 днів абсолютно безкоштовно. Вам доступні всі телеканали, радіо станції, 7 днів архіву телепередач та функція Timeshift.

60+ українських телеканалів в SD та HD якості

60+ ліцензованих українських телеканалів з новинами, кіно, спортивними подіями, серіалами та мультфільмами в SD та HD. Перегляд на 4 пристроях одночасно.