Радіо НВ

У передачі “Час відповідати” ведучі із запрошеними гостями аналізують найсвіжіші події в Україні та світі, роблять висновки та пропонують варіанти рішення.

Програма “Скажені пси” зроблена у формі інтерв’ю з відомими акторами, режисерами, продюсерами. Тут ви дізнаєтесь про новинки прокату, цікаві факти про фільми та новини з кінофестивалів і кінопремій.

У підсумковій програмі “Справа двох” журналісти Аркадій Бабченко та Юрій Мацарський суб’єктивно, на власний розсуд, обирають ті події та новини, які заслуговують на детальне обговорення. Вони пропонують глядачам власну точку зору на конкретні теми.

Авторський проект Олександра Положинського “Звуки про” запропонує вам бесіди з відомими музикантами про їх кар’єрних шлях, про нові композиції та про музику в цілому. У програмі також приймають участь молоді виконавці та початківці.

Передача “Економічний прорив” розглядає питання економіки, пояснює простими та доступними словами складні процеси, які відбуваються і в Україні, і в світі.

“Апокриф” – політичне шоу, в якому учасниками є відомі політики, які разом з ведучим розбираються в політичних реаліях нашої країни.

Проект “Саме там” – це документальні аудіофільми про видатних людей, визначні події, цікаві міста, значущі винаходи. Учасники проекту – компетентні фахівці, очевидці, сучасники подій.

“Мікрочіп” – передача про новинки техніки та технології, гаджетів та інновацій. Щоб ви не розгубилися у швидкоплинному технічно-інформаційному світі, ведучий щотижня повідомляє про найбільш цікаві тенденції.

Програма “Тільки спокійно”, яку веде психолог, допоможе віднайти спокій у будь-якій ситуації, надасть корисні поради для виходу із складних проблем. В ефірі обговорюються сімейні конфлікти, причини зрад, труднощі у поведінці батьків і дітей тощо.

Літературна програма “Том перший” буде цікавою для тих, хто любить читати. З гостями студії – письменниками, видавцями, критиками – обговорюються літературні процеси в Україні, стан видавничої справи та книжкову сферу в цілому.

Спортивні любителі оцінять проект “Фан-сектор” у якому ведучий розмовляє зі спортсменами, тренерами. Тут обговорюються актуальні спортивні події в Україні та світі, відбуваються анонси запланованих подій.

Слухати Радіо НВ онлайн

Слухайте Радіо НВ online на телевізорі, телефоні чи комп’ютері.

5 днів Premium доступу безкоштовно

Спробуйте Premium пакет від Mediacast TV протягом 5 днів абсолютно безкоштовно. Вам доступні всі телеканали, радіо станції, 7 днів архіву телепередач та функція Timeshift.

60+ українських телеканалів в SD та HD якості

60+ ліцензованих українських телеканалів з новинами, кіно, спортивними подіями, серіалами та мультфільмами в SD та HD. Перегляд на 4 пристроях одночасно.