Радіо RELAX

RELAX – радіохвиля інформаційно-розважального формату. Переважає приємна настроєва музика, адже хвиля позиціонує себе як легке та спокійне радіо.

В ефірі також звучать цікаві передачі, які можуть вам припасти до душі. Зокрема, “Relax-читання” ділиться із слухачами уривками із улюблених літературних творів.

“Relax-персона” розповідає про улюблених артистів, акторів, письменників, бізнесменів та популярних людей, ділиться їхніми цитатами.

“Relax-вінтаж” – це подорож у часі, хіти та виконавці, які були популярні в минулому і складають золотий фонд світової музики.

“Relax-сінема” пропонує слухачам мелодії з улюблених кінофільмів, з найвідоміших стрічок минулого та сьогодення. 

Передача “Жити легко” розповідає про новинки техніки, які значно спрощують та полегшують наше життя. Послухайте, адже про більшість з них ви навіть не здогадувались. 

“Relax-місця: прямує на Схід” розкриває секрети східного світу. Ви дізнаєтесь про найцікавіші місця та неймовірні історії, пов’язані з ними. Передача розкриває таємниці, характер та особливості кожного з них.

“Грай за своїми правилами” – передача, яка розповідає про визначних особистостей. Про те, що не варто боятись перших поразок і перешкод та впевнено рухатись до своїх цілей. Адже саме так досягали успіху герої з історій проекту.

Слухати радіо RELAX онлайн

Слухайте радіо RELAX online на телевізорі, телефоні чи комп’ютері.

7 днів Premium доступу безкоштовно

Спробуйте Premium пакет від Mediacast TV протягом 7 днів абсолютно безкоштовно. Вам доступні всі телеканали, радіо станції, 7 днів архіву телепередач та функція Timeshift.

60+ українських телеканалів в SD та HD якості

60+ ліцензованих українських телеканалів з новинами, кіно, спортивними подіями, серіалами та мультфільмами в SD та HD. Перегляд на 4 пристроях одночасно.