Радіо Roks

RADIO ROKS – радіостанція, орієнтована на прихильників рок-музики. Більшість ефіру займають музичні композиції, з 2009 року на радіо з/явились ді-джеї, а згодом і різні передачі, що значно пожвавило слухацьку аудиторію.

На сьогодні популярністю користуються передачі “Камтугеза”(роковий ранок), яке з 1 вересня 2014 року розпочинається роковою версією Гімну України.

Оригінальне та дотепне висвітлення новин можна послухати у передачі “Суть собитій зі Свиридом Опанасовичем”, де доступною і зрозумілою мовою передаються основні події.

Передача “Новий рок” щочетверга розповідає про новий виток у напрямку рок-музики, який розпочався у новому столітті.

З початком військових дій на території України в ефірі з’явилася передача “Бойовий привіт”. Тут можна передавати вітання усім, хто захищав чи захищає нашу країну від російської агресії.

“Рок-вікенд” – тематичні вихідні на хвилі радіостанції. Щоразу вони присвячені іншій темі: виконавцю, гурту, напрямку в рок-музиці тощо.

Програма “Рок-концерт” дозволить слухачам побувати на різних найвдаліших концертах рок-музики в історії, завдяки якісним записам з подій.

В будні можна послухати яскраві історії про найвідоміших рок-кумирів, про їх насичена життя та шлях до успіху в ефірі програми “Рок-персона”.

Слухати радіо Roks онлайн

Слухайте радіо Roks online на телевізорі, телефоні чи комп’ютері.

7 днів Premium доступу безкоштовно

Спробуйте Premium пакет від Mediacast TV протягом 7 днів абсолютно безкоштовно. Вам доступні всі телеканали, радіо станції, 7 днів архіву телепередач та функція Timeshift.

60+ українських телеканалів в SD та HD якості

60+ ліцензованих українських телеканалів з новинами, кіно, спортивними подіями, серіалами та мультфільмами в SD та HD. Перегляд на 4 пристроях одночасно.