Радіо SKOVORODA MUSIC

Радіо SKOVORODA MUSIC – недержавна радіостанція, заснована 2015 року у Львові. Працює у форматі музично-розважально-розмовного радіо. Метою є популяризація українського культурного простору. Саме тому, гостями хвилі часто є непересічні українські митці – Сергій Жадан, Юрій Андрухович, ДахаБраха, Оркестр Че, Джамала тощо.

Радіо SKOVORODA – це радіо для вільних людей. За приклад для наслідування засновники взяли Григорія Сковороду. Радіостанція часто мандрує і проводить ефіри з різних незвичних місць. 

В репертуарі радіохвилі відомі українські виконавці і молоді, незнані імена, які, на думку менеджменту, заслуговують на увагу. 

Є багато культурно-просвітницьких програм.

UNSTOPPABLE з Яною Пекун – передача про неймовірних і сильних духом людей, які отримали інвалідність і при цьому не здалися, а йдуть по життю гордо та досягають нових вершин. 

ПроМетод з Ганною Гавриш – усе, що потрібно знати про саморозвиток. Найцікавіші способи та методи роботи над собою, які якісно змінюють життя.

Люди з Андрієм Чемесом – програма у розмовному стилі з цікавими та неординарними людьми.

TRAVEL SHOW Ореста Зуба – відомий блогер та мандрівник розповідає не лише про свої подорожі, а й про те які можливості відкривають мандрівки та як самостійно організовувати поїздки. 

Lviv City Stand Up SHOW  – комедійна передача, яка підніме настрій кожному, хто налаштується на її хвилю.

А ще в ефірі багато музики, хороших жартів і цікавих історій.

Слухати радіо SKOVORODA MUSIC онлайн

Слухайте радіо SKOVORODA MUSIC online на телевізорі, телефоні чи комп’ютері.

7 днів Premium доступу безкоштовно

Спробуйте Premium пакет від Mediacast TV протягом 7 днів абсолютно безкоштовно. Вам доступні всі телеканали, радіо станції, 7 днів архіву телепередач та функція Timeshift.

60+ українських телеканалів в SD та HD якості

60+ ліцензованих українських телеканалів з новинами, кіно, спортивними подіями, серіалами та мультфільмами в SD та HD. Перегляд на 4 пристроях одночасно.