УХ Радіо

УХ-Радіо – недержавна регіональна (Тернопіль) інформаційно-розважальна радіостанція, яка веде своє мовлення з 1998 року. 

Мовлення ведеться виключно українською мовою. В ефірі звучить музика, місцеві новини, пізнавальні та розважальні передачі, рубрика привітань. 

Радіостанція веде мовлення українською мовою. Окрім музичних блоків в ефірі лунають місцеві новини, розважальні, пізнавальні програми та передаються привітання в ефірі.

Радіодень розпочинається з трансляції служби з Катедрального собору. Протягом дня можна послухати ранкове шоу “Вйо, вставай”, Футбольний огляд, Прогноз погоди, рубрики “Цей день в історії”, “Ні дня без свята”, “Перли-поперли”: про новини – унікально!, “Культурні новини”, “Шоу року” тощо.

Слухати УХ Радіо онлайн

Слухайте УХ Радіо online на телевізорі, телефоні чи комп’ютері.

7 днів Premium доступу безкоштовно

Спробуйте Premium пакет від Mediacast TV протягом 7 днів абсолютно безкоштовно. Вам доступні всі телеканали, радіо станції, 7 днів архіву телепередач та функція Timeshift.

60+ українських телеканалів в SD та HD якості

60+ ліцензованих українських телеканалів з новинами, кіно, спортивними подіями, серіалами та мультфільмами в SD та HD. Перегляд на 4 пристроях одночасно.