UKIE Radio

Ukie Radio – Перша професійна музично-розважальна онлайн радіостанція не тільки Нью Йорку, але й у цілому в США. Нас слухають від Східного до Західного узбережжя з однаковою інтенсивністю та зацікавленістю.
Ми граємо в ефірі найкращу українську, європейську та американську музику від 90-х до сьогодні. Кістяк ефіру саме українська музика. У відсотковому відношенні 60% української проти 40% зарубіжної музики. Всі пісні, що потрапляють до ефіру – це 100% хіти, а також нова українська музика, що стає популярною.
Над створенням плей-листів працює ціла команда досвідчених спеціалістів з України та Америки. В ефірі тільки україномовний контент.
Аудиторія Ukie Radio – чоловіки та жінки у рівному розподілі 50/50, що займають активну життєву позицію, люблять Україну та українське, цікавляться новою музикою, відвідують гучні заходи в Америці.

Слухати UKIE RADIO онлайн

Слухайте UKIE RADIO online на телевізорі, телефоні чи комп’ютері.

5 днів Premium доступу безкоштовно

Спробуйте Premium пакет від Mediacast TV протягом 5 днів абсолютно безкоштовно. Вам доступні всі телеканали, радіо станції, 7 днів архіву телепередач та функція Timeshift.

60+ українських телеканалів в SD та HD якості

60+ ліцензованих українських телеканалів з новинами, кіно, спортивними подіями, серіалами та мультфільмами в SD та HD. Перегляд на 4 пристроях одночасно.