fbpx
Блог

Як оформити підписку на Mediacast TV

як оформити підписку

Mediacast TV – сервіс, який транслює українське телебачення за кордон. Ми вболіваємо за кожного українця поза межами Батьківщини, тому надаємо лише найкращий контент своїм підписникам. Щоб ви могли переконатись самостійно, пропонуємо кілька варіантів як оформити підписку.

Щоб кожен бажаючий міг ознайомитись з роботою сервісу Mediacast TV, ми пропонуємо безкоштовний пробний період. Він триває 7 днів. По завершенні цього часу, ви можете оформити постійну підписку. Це дасть вам можливість щодня дивитись якісне українське телебачення з будь-якого місця та зручного пристрою. 

Для того, щоб розпочати користуватись сервісом Mediacast TV, потрібно оформити підписку. Це можна зробити кількома шляхами: зареєструватись на сайті і очікувати дзвінка спеціаліста сервісного центру для налагодження подальшої роботи сервісу або самостійно зателефонувати за номерами, вказаними на головній сторінці сайту. 

У нашому тарифному плані є два варіанти підписки: на місяць і на рік. Ви самостійно обираєте той варіант, який вам найбільше підходить. Кожен з них передбачає гарний вибір телеканалів та якісне сервісне обслуговування.

На початку кожного наступного оплачуваного періоду, ви автоматично будете здійснювати оплату за користування послугою. Тобто, вам не будуть надходити попередження про оплату, система працює повністю автоматично. 

Якщо у вас раптом виникне бажання відмовитись від підписки, достатньо залишити заявку у сервісній службі. Зауважте, що така заявка має надійти до початку нового абонентного періоду.  

І все, жодних додаткових клопотів чи складних процесів. Усього кілька кліків і ви вже дивитесь цікаві передачі чи фільми українською мовою.

У разі виникнення будь-яких питань щодо того як оформити підписку, пишіть нам – ми обов’язково оперативно проконсультуємо.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: