Українське телебачення на Android

Телефони та планшети Android

Дивіться українські телеканали на Android

Для Вашої зручності ми випустили мобільний додаток на базі Android.
Це дозволить Вам переглядати улюблені українські телеканали на своєму телефоні чи планшеті Android де б Ви не знаходились.

Українске телебачення можна дивитися на гаджетах Android

Дивитесь постійно телевізор? Полюбляєте проводити час, переглядаючи цікавий серіал або улюблене шоу? А як Ви поставитесь до того, якщо зможете все це на Android пристрої? Наприклад, це може бути планшет. Сучасним багатофункціональним смартфонам і не таке під силу. Можливість мати безліч телеканалів на гаджеті вже не вважаєтеся чимось незвичайним. Все що потрібно – спеціальний додаток. Знайти його легко. Звертайтесь, представники нашої компанії нададуть відповідь на все Ваші запитання.

Переваги використання 

Завдяки програмам для TV, зможете знайти свої улюблені передачі. Вам буде доступно усе, до чого звикли. Приємним сюрпризом виявиться українське телебачення на телефоні. 

Важливою особливістю стане можливість відсортувати всі канали за категоріями. Окрім цього, Ви зможете дивитись тв на телефоні там, де буде зручно. При цьому, надаються не тільки звичайні для перегляду функції, а і безліч доповнень, наприклад TV-гід та нагадування. Знайти потрібний додаток надзвичайно легко. Закачати його на телефон вийде за декілька хвилин. Таким чином, ваш пристрій перетвориться на телевізор. Ви будете в курсі всіх подій, не пропустите цікавий фільм.

Сумісні моделі

Українське телебачення від Mediacast доступне на наступних брендах мобільних пристроїв Android:

  • Samsung
  • Huawei
  • Lenovo
  • Xiaomi
  • LG
  • та ін.

Встановлення додатку

Для того, щоб встановити мобільний додаток для перегляду українського телебачення онлайн на вашому пристрої – натисніть на кнопку нижче.

Завантажити інструкцію

Apple TV

Apple iOS

Roku та Roku TV

Amazon Fire TV

Android TV

Мобільні пристрої Android

Приставки на Android

Samsung Smart TV 2010-2015