Українське телебачення на Amazon Fire TV

Fire TV, Fire TV Stick, Fire TV Cube

Аmazon Fire TV – чудовий пристрій для перегляду ТБ

Технологічні фірми постійно розширюють поле своєї діяльності. Сьогодні вони займаються не лише мобільними пристроями, ОС, а і TV. Їм вдалося захопити телевізор. Серед таких компаній Amazon. Він зумів запропонувати чудовий інноваційний гаджет з різноманітним функціоналом. Вам потрібні необмежені можливості для перегляду ТБ? Цей плеєр саме те, що Ви шукали. Компактна приставка суттєво розширить можливості телевізора.

Що може пристрій

Fire TV – невелика малогабаритна модель, яка дає можливість з’єднати HDTV зі світом розваг. Вам буде доступний великий вибір серіалів, фільмів та інший різноманітний мультимедійний контент. Fire TV Stick дозволяє шукати інформацію голосом. Його обладнали такими функціями, як Amazon Free Time та ASAP. Вони дають змогу насолоджуватися високоякісними зображеннями, музикою, фото, відео. З stick можна знаходити миттєво все, що завгодно. Це можливість забути про введення запитів вручну.

Приємним сюрпризом стане телебачення на Fire Stick: можна дивитися безліч каналів. Окрім цього, доступне українське телебачення на Amazon Fire TV. Така маленька швидкісна приставка стане в нагоді кожному користувачу.

Підтримка моделей

Українське телебачення від Mediacast доступне на наступних моделях Amazon Fire TV:

  • Amazon Fire TV
  • Amazon Fire TV Stick
  • Amazon Fire TV Cube

Apple TV

Apple iOS

Roku та Roku TV

Amazon Fire TV

Android TV

Мобільні пристрої Android

Приставки на Android

Samsung Smart TV 2010-2015