Безліч можливостей з Roku

Сьогодні вже нікого не здивуєш тим, що можна через спеціальний пристрій дивитися на телевізорі все, що завгодно. Найкращим помічником в даному питанні може стати зручний та зрозумілий в користуванні roku. Цей невеликий малогабаритний плеєр розкриє двері в світ розваг, сподобається дорослим і дітям.

Для чого застосовується

Року – багатофункціональна приставка, здатна підключатися до глобальної мережі. За допомогою неї можна дивитися різноманітні фільми, мультфільми, фотографії, слухати музику. Також вона надасть доступ до онлайн ТБ.

Зовні мультіплеєр виглядає просто – чорного кольору коробочка з малопримітною цифрою. Позаду на корпусі розташовані роз’єми HDMI, Ethernet, є слот для карти пам’яті, USB 3.0 порт. До приставки, для того, щоб було більш зручно нею користуватися, додається пульт ДК. Також поставляються у комплекті навушники, які підключаються до пульта.

Що стосується перегляду, то можливо навіть українське тв на року. А також більше ніж 750 різних каналів онлайн. Серед такого різноманіття точно вийде знайти улюблені для себе програми. Також, є можливість використовувати архів телепередач. Завдяки Roku Вам будуть доступні будь-які мультимедіа

Підтримка моделей

Українське телебачення від Mediacast доступне на наступних моделях Roku:

  • Roku TV™
  • Roku Express
  • Roku Express +
  • Roku Ultra
  • Roku® Streaming Stick®
  • Roku® Streaming Stick®+

Інструкція з налаштування

Для того, щоб налаштувати даний пристрій для перегляду українського телебачення – завантажте інструкцію з нашого сайту. Уважно читайте та слідуйте кожному кроку в інструкції. Якщо у Вас виникли складнощі під час налаштування – зверніться в службу технічної підтримки.

Завантажити інструкцію

Огляд додатку Mediacast
для приставки Roku

Перед Вами короткий огляд додатку для перегляду українського телебачення від компанії Mediacast.

Roku та Roku TV

Amazon Fire Stick

Infomir MAG

Dune HD 102

Samsung Smart TV 2010-2015

Android TV

Приставки на Android

Мобільні пристрої Android