Українське телебачення на Roku

Roku TV™, Roku Express, Roku Express +, Roku Ultra, Roku® Streaming Stick®

Дивіться українські телеканали на Roku

Для Вашої зручності ми випустили канал для Roku.
Це дозволить Вам переглядати улюблені українські телеканали на будь якому телевізорі.

Безліч можливостей з Roku

Сьогодні вже нікого не здивуєш тим, що можна через спеціальний пристрій дивитися на телевізорі все, що завгодно. Найкращим помічником в даному питанні може стати зручний та зрозумілий в користуванні roku. Цей невеликий малогабаритний плеєр розкриє двері в світ розваг, сподобається дорослим і дітям.

Для чого застосовується

Року – багатофункціональна приставка, здатна підключатися до глобальної мережі. За допомогою неї можна дивитися різноманітні фільми, мультфільми, фотографії, слухати музику. Також вона надасть доступ до онлайн ТБ.

Зовні мультіплеєр виглядає просто – чорного кольору коробочка з малопримітною цифрою. Позаду на корпусі розташовані роз’єми HDMI, Ethernet, є слот для карти пам’яті, USB 3.0 порт. До приставки, для того, щоб було більш зручно нею користуватися, додається пульт ДК. Також поставляються у комплекті навушники, які підключаються до пульта.

Що стосується перегляду, то можливо навіть українське тв на року. А також більше ніж 750 різних каналів онлайн. Серед такого різноманіття точно вийде знайти улюблені для себе програми. Також, є можливість використовувати архів телепередач. Завдяки Roku Вам будуть доступні будь-які мультимедіа

Підтримка моделей

Українське телебачення від Mediacast доступне на наступних моделях Roku:

  • Roku TV™
  • Roku Express
  • Roku Express +
  • Roku Ultra
  • Roku® Streaming Stick®
  • Roku® Streaming Stick®+

Встановлення каналу Mediacast

Для того, щоб налаштувати даний пристрій для перегляду українського телебачення – будь ласка натисніть на кнопку Add channel нижче. Вам потрібно буде авторизуватись на сайті roku.com. Після підтвердження – додаток автоматично з’явиться на вашому телевізорі.

Якщо у Вас виникли складнощі під час налаштування – зверніться в службу технічної підтримки.

Переглянути інструкцію

Apple TV

Apple iOS

Roku та Roku TV

Amazon Fire TV

Android TV

Мобільні пристрої Android

Приставки на Android

Samsung Smart TV 2010-2015