fbpx Skip to main content

Про нас

Хто ми є?

Американська компанія з українським корінням

Компанія заснована в 2016 році вихідцями з України. Основною діяльністю компанії являється трансляція українських телеканалів на теренах США, Канади та інших країн. Ми молода компанія, котра має чітке бачення та ідеологію. Ми працюємо для того, щоб кожна сім’я котра покинула батьківщину – не забувала про неї. Ми працюємо для того, щоб діти цих прекрасних родин продовжували спілкуватись українською мовою.

Також однією з основних колон на яких стоїть Mediacast є чітка проукраїнська позиція. Ми категорично не транслюємо московські пропагандистські телеканали і не несемо бруд в Вашу оселю.

Mediacast.TV – це дружне патріотичне середовще українських телеканалів та радіостанцій, об’єднаних спільною метою: надати можливість усім етнічним українцям за кордоном долучитися до якісного інформаційного простору.

Свій шлях компанія розпочала в 2016 році, як стартап-проект. Сповнений ідеалістичними переконаннями створити абслолютно унікальний продукт, тернополянин Іван Вітенко зібрав довкола себе однодумців. Робота закипіла.

Проаналізувавши конкурентів, більшість з яких виявились піратами, одразу було прийнято рішення працювати лише в правовому полі. Це означає, що з усіма телеканалами та радіостанціями підписуються документальні домовленості про співпрацю та сплачується відповідне роялті. Зрозуміло, що законна діяльність має свої труднощі, проте, і надає значно більше можливостей для розвитку.

На стартовому етапі функціонування сервісу, команді доводилось більшість роботи виконувати самостійно. Разом з тим, справа активно рухалася вперед, до співпраці доєднувалися нові канали, освоювалися нові платформи. Враховуючи це, витрати на обслуговування теж зростали, а їх доводилось забезпечувати своєчасно.

Зі зростанням цікавості з боку клієнтів Північної Америки, виникла необхідність організувати там власний офіс. Тому, в 2018 році у м. Кеспер, США було відкрито представництво. На сьогодні представництво здійснює підтримку підписників та супроводжує партнерську програму.

Завдяки злагодженій роботі команди однодумців за три роки вдалося розвинути стартап-початківець до серйозної конкурентоспроможної компанії, аналогів якої немає на ринку медіапослуг. Унікальна пропозиція транслювання лише українських телеканалів без російської пропаганди в ефірі, захоплює усе більше наших співвітчизників, що перебувають за кордоном.

В процесі свого зростання, провайдером створено додатки до найбільш популярних пристроїв для перегляду онлайн телебачення. Ця робота активно продовжується, адже засновники прагнуть задовольнити глядацькі потреби максимально широкого кола глядачів.

Запущено можливість використостовувати сервіс із чотирьох пристроїв одночасно, без додаткової реєстрації ІР-адрес. Така послуга є дуже зручною, оскільки дозволяє усім членам сім’ї дивитися інтернет телебачення, не заважаючи один одному та в будь-якому куточку світу.

На сьогодні до пакетів послуг входить більше, ніж 80 телеканалів та 40+ радіостанцій. При чому, контент формується максимально різноманітний: інформаційні, історичні, пізнавальні, аналітичні, дитячі, спортивні, розвивальні, новинні програми. Команда прискіпливо ставиться до вибору телеканалів, оцінюючи корисність пропонованого контенту. Все частіше до компанії приєднуються нові змістовні проекти-стартапи.

ОТТ-провайдер Mediacast TV чітко усвідомлює свою патріотичну позицію, тому відмовився від співпраці з відверто проросійськими телеканалами. І в подальшому буде продовжувати саме таку ідейну лінію.

Компанія прагне забезпечити якісне українське онлайн телебачення за кордоном, щоб кожна сім’я могла долучитися до сервісу та отримувати інформацію рідною мовою. Адже, рідне слово завжди зігріє душу, незалежно від того, як далеко від Батьківщини ви знаходитесь.