fbpx
Блог

Як підключити українські канали на Android TV?

українські канали на Android TV

Android TV – дуже популярна смарт-тв платформа, розроблена на базі операційної системи Android. У багатьох сучасних телевізорах вона вбудована за замовчуванням, що значно полегшує користування телебаченням. Завдяки цій платформі ви отримуєте доступ до Інтернету, тому без проблем можете скористатись послугами ОТТ-провайдера Mediacast TV для того, щоб підключити українські канали на Android TV. 

Mediacast TV забезпечує трансляцію українського телебачення за кордоном. До вашої уваги пропонуються лише найкращі українські телеканали. Всі проекти мають цікаву тематику та різножанрові. Тому, кожному буде, що подивитись. 

Сервіс постійно вдосконалюється і розробляє додатки до найбільш популярних платформ, які регулярно оновлюються. На сьогодні ми маємо перевірений нашими абонентами додаток для Android TV, який гарно зарекомендував себе в роботі. 

Додаток для Android TV має гарний оптимізований інтерфейс з інтуїтивним керуванням. У ньому є можливість змінювати розмір шрифту та дуже легке управління архівом записів телепрограм.

Щоб підключити українські канали на Android TV потрібно зайти в Play Market зі свого телевізора та в пошуковій стрічці ввести назву нашого додатку: “MEDIACAST – Ukrainian television on Android TV”. Завантажте цей додаток і встановіть його. Ви можете попередньо зареєструватись у нас на сайті або  безпосередньо у самому додатку. І все – вмикайте українське телебачення. Гарного перегляду!

 

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: