fbpx
Новини

Підключення телеканалів Inter Media Group

Коли до сервісу додається канал – це чудово, але, коли додається ціла сім’я каналів – це справжнє свято!

Від сьогодні в пакеті послуг Mediacast TV доступні такі телеканали: Інтер, К1, К2, НТН, Піксель, МЕГА та ZOOM. Кожен з них представлений цікавою та різноманітною ефірною сіткою.

 

Інтер – один з найпопулярніших телеканалів України, він орієнтований на широку аудиторію та підійде для перегляду фактично всім верствам населення. Серед програм велике розмаїття соціально-побутових, інформаційних, розважальних, пізнавальних проектів. 

К1 – телеканал переважно для молодої жіночої аудиторії. Програми орієнтовані на активних та цілеспрямованих глядачів, які люблять подорожувати, пізнавати нове, йдуть у ногу з часом. В ефірі транслюються популярні сучасні серіали та фільми. 

К2 позиціонує себе як жіночий канал. Він пропагує традиційні цінності: сім’я, здоров’я, діти, дім, затишок, спорт, краса та мода. Усе те, що так цікавить прекрасних панянок. Окрім цікавих передач, транслюються хороші серіали та фільми.

НТН – телеканал справжніх детективів. Програмна сітка каналу насичена документальними та художніми проектами власного та кращого зарубіжного виробництва на кримінально-детективну тематику. В ефірі йдуть передачі, серіали та фільми, відповідного змісту.

Піксель – дуже популярний дитячий телеканал. Для наймолодших глядачів пропонуються пізнавальні, розвиваючі, навчальні та розважальні програми. Йде багато якісних мультсеріалів іноземного виробництва.

МЕГА – науково-популярний телеканал, розрахований на дорослу аудиторію. Глядачам пропонуються передачі власного та зарубіжного виробництва. До вашої уваги представлені історичні передачі, документальні фільми, серіали та трансляції спортивних подій.

ZOOM – розважальний телеканал. Передачі, які транслюються в ефірі, розраховані на широке коло активних глядачів. Ви дізнаєтесь багато цікавого про незвичайні пригоди, екстремальні захоплення, незвідані місця, дивовижні способи проведення часу. 

Приєднуйтесь! Вам точно сподобаються наші новачки!

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: